loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما
سيد تقي بازدید : 31 جمعه 10 آبان 1398 نظرات (0)

اگر به دنبال يك شغل خوب و پردرآمد هستيد، مطمئن باشيد كه تعميرات موبايل يكي از بهترين گزين هاي پيش رويتان است. اگرچه براي فراگيري و آشنايي با نحوه تعمير گوشي هاي موبايل بايد دوره هاي پيشرفته اي طي شوند، اما اگر وارد اين عرصه شويد، مطمئنا شغلي پردرآمد و هميشگي را خواهيد داشت. با موبايل كمك همراه باشيد.

تعميرات موبايل بهترين شغل در بازار آزاد امروز!

 

مقدمه‌اي در رابطه با شغل تعميرات موبايل

وضعيت بازار امروز خيلي خراب است و تقريبا اغلب مشاغل آزاد سير نزولي قابل توجهي را طي كرده‌اند. اما در اين بين تعميركاران موبايل از آن دسته افرادي هستند كه مشكلات و معضلات بازار آزاد هيچ تاثيري بر روي درآمدهايشان نداشته و ندارد، چون روز به روز شاهد گسترش استفاده از گوشي هاي موبايل و به طبع افزايش نياز جامعه براي تعمير اين گجت ها هستيم.

 

بنابراين تعميرات موبايل در حال حاضر يكي از بهترين شغل علي بازار محسوب مي‌شود. در ادامه اين مطلب قصد داريم بيشتر در مورد اين شغل صحبت كنيم و دلايلي را شرح دهيم كه نشان مي‌دهند چرا گرايش به اين شغل در دوره فعلي يك انتخاب هوشمندانه است. با موبايل كمك همراه باشيد.

افزايش روز افزون تعداد كاربران گوشي هاي موبايل

تا چندين سال پيش اغلب فقط افرادي گوشي هوشمند داشتند كه جوان بودند، مثلا بيشتر مي‌ديديم كه افراد 18 الي 35 ساله از گوشي هاي هوشمند استفاده مي‌كنند. اما هم اكنون پدر و مادرهاي ما و حتي كودكان هم تبلت و گوشي هوشمند دارند! اين موضوع نشان مي‌دهد كه روز به روز شاهد افزايش تعداد كاربران گوشي هاي هوشمند هستيم. وقتي تعداد كاربران گوشي ها افزايش پيدا كند، مطمئنا نياز آن ها به تعميرات موبايل و تمام سرويس هاي ديگر مرتبط با اين زمينه هم افزايش پيدا مي‌كند. بنابراين افزايش روز افزود تعداد كاربران گوشي هاي موبايلي يكي از اصلي ترين دلايلي است كه نشان مي‌دهد تعميرات موبايل يك شغل عالي و پردرآمد خواهد بود.

 

افزايش روز افزون تقاضا براي تعميرات موبايل

همانطور كه در بخش قبل گفتيم، روز به روز به تعداد كاربران گوشي هاي هوشمند افزوده مي‌شود و مطمئن باشيد كه اين مسئله هيچوقت متوقف نمي‌شود. با افزايش تعداد گوشي هايي كه كاربران از آن ها استفاده مي‌كنند، ريسك بروز مشكل در آن ها و نياز پيدا كردن به تعمير هم بيشتر مي‌شود. بنابراين به بيان ديگر روز به روز شاهد افزايش تقاضاي تعميرات موبايل هستيم. هميشه در نظر داشته باشيد كه براي موفقيت در يك شغل، بيزينس و غيره بايد تقاضا يا اصطلاحا ديمند (Demand) بازار را بررسي كنيد. اگر بيزينسي تقاضاي خوبي از سوي مشتريان داشته باشد، مطمئن باشيد كه بازده خوبي هم برايتان به همراه خواهد داشت. تعميرات موبايل از آن دسته مشاغلي است كه روز به روز با افزايش تقاضا همراه مي‌شود.

تعميرات موبايل بهترين شغل در بازار آزاد امروز!

پرستيژ كاري

يك تعميركار موبايل پرستيژ خاص خودش را دارد. اين شغل اصلا با مشاغل ديگري كه كلمه تعمير در كنار آن ها مي‌آيد قابل مقايسه نيست! تعميركاران موبايل اصلا نيازي به انجام كارهاي سنگين ندارند، بلكه كاملا برعكس اوج ظرافت در كار آن ها ديده مي‌شود و يكي از اصلي ترين معيارهاي آن است. شما به عنوان يك تعميركار موبايل پشت ميز كوچك خود مي‌نشينيد و گوشي مشتريان را با كمال خونسردي تعمير مي‌كنيد و در قبال انجام اين كار دستمزد خوبي هم دريافت خواهيد كرد. بنابراين تعميرات موبايل يك شغل با پرستيژ است و جلوه بسيار خوب و حرفه‌اي دارد.

 

عدم نياز به سرمايه اوليه

براي شروع هر كاري در بازار آزاد نياز به يك سرمايه اوليه داريد و بايد ريسك از دست رفتن آن سرمايه را بپذيريد، اما در مورد تعميرات موبايل اينطور نيست! شما براي شروع اين كار به سرمايه اوليه‌اي چنداني نياز نداريد و فقط مقدار ناچيزي هزينه براي تهيه ابزار و گذراندن دوره هاي تخصصي تعميرات موبايل صرف مي‌كنيد. بعد از آن ديگر شما يك متخصص تعمير موبايل هستيد و مي‌توانيد به كسب درآمد بپردازيد. هميشه در نظر داشته باشيد كه مشاغل مبتني بر حرفه هيچوقت نياز به سرمايه بزرگ ندارند! تعميرات موبايل هم يك حرفه است، بنابراين نياز به صرفه بزرگي ندارد.

۸ نكته مهم براي متخصصين و كارشناسان تعميرات موبايل

تعميرات موبايل در هر محل و موقعيت مكاني مي‌گيرد!

افرادي كه مي‌خواهند وارد بازار آزاد شوند و يك شغل را شروع كنند، بايد بهترين موقعيت مكاني را براي اجراي آن شغل پيدا كرده باشند. به بيان ديگر موقعيت مكاني و محلي مغازه فرد تاثير مستقيم و به سزايي در ميزان موفقيت وي ايفاء مي‌كند. به عنوان مثال اگر يك بوتيك را در محله كوچكي برپا كنيد، مطمئنا بازده چنداني دريافت نخواهيد كرد، چون بهترين مكان را براي آن شغل انتخاب نكرده‌ايد. اما در مورد تعميرات موبايل اينطور نيست! مغازه تعمير موبايل مي‌تواند در هر محله و موقعيت مكاني بازده عالي را برايتان داشته باشد، چون نياز به تعميرات گوشي محدود به مكان و محله خاصي نمي‌شود. اين موضوع يكي ديگر از دلايلي است كه شغل تعميرات موبايل را به يك انتخاب خوب و برتر تبديل مي‌كند.

 

دردسر و دشواري كم!

شايد در نگاه اول تصور كنيد تعميرات موبايل كار خيلي سختي است، اما بايد بگوييم كه اينطور نيست! قبول داريم تعميرات موبايل دشواري هاي خاص خودش را دارد و پياده سازي ترفندها و تكنيك هايي خاصي در آن مي‌تواند دشوار باشد، اما در مجموع تعميرات موبايل اصلا كار سختي نيست و براي تبديل شدن به يك متخصص تعمير گوشي نيازي به سپري كردن هفت خان رستم نداريد! براي اينكه به يك تعميركار موبايل خوب تبديل شويد، فقط بايد دقت عمل داشته باشيد و با حوصله پيش برويد و تا مي‌توانيد اطلاعات كسب كنيد. بنابراين دردسر و دشواري كم هم يكي ديگر از نقاط قوتي است كه نشان مي‌دهد شغل تعميرات موبايل يك گزينه عالي براي شروع بيزينس شما محسوب مي‌شود.

ارسال نظر بری ین مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
کد امنیتی
آمار سایت
  • کل مطالب : 31
  • کل نظرات : 0
  • افراد آنلین : 1
  • تعداد اعضا : 0
  • بازدید امروز : 27
  • باردید دیروز : 91
  • بازدید هفته : 27
  • بازدید ماه : 306
  • بازدید سال : 25,183
  • بازدید کلی : 31,733